Laptop Kiralama

Hızlı ve güvenli laptop kiralama için bize ulaşın!


Antalya Laptop Kiralama dendiğinde akla gelen ilk firma olmanın gururuyla hizmet veren firmamız, tüm etkinliklerinize özel laptop kiralama yapmaktadır.

Laptop, notebook ya da dizüstü bilgisayarlar çok sayıda almaya kalktığınız zaman oldukça maliyetlidir. Aynı zamanda saklanmaları gerektiğinde depo masrafları da azımsanmayacak düzeydedir. Üstüne bir de sürekli artan donanım, lisans, yazılım maliyetleri ve olası bir sorunda ödeyeceğiniz servis fiyatları, kiralamayı daha mantıklı kılmaktadır. Bu sebeple firmalar, özellikle kısa süreli etkinlikleri için kiralama yoluna gitmektedirler. Tüm bunlara ek olarak, ürünler arası network bağlantısına ihtiyaç duyulan işlerde laptopların önemi artmaktadır. Kaliteli switchlerle yapılan güvenli network bağlantıları, etkinliğiniz boyunca tam kontrol sağlar.

Fuar, kongre, seminer, eğitim, toplantı, açılış ve tanıtım organizasyonları gibi tüm etkinliklerinizde hizmetinize sunulan laptoplarımız, işinizi kolaylaştıracak program ve konfigürasyonlarla teslim edilmektedir. i5 ve i7 işlemcili, yüksek disk kapasiteli laptop kiralamak isteyen müşterilerimizin bize ulaşmaları yeterlidir. Ayrıca uzman teknik personellerimiz kurulumdan, ürünlerin toplanmasına kadar istediğiniz tüm hizmetleri profesyonelce vermektedir.

Laptop (notebook veya dizüstü) bilgisayarlarımızı İstanbul ve Antalya içerisinde ücretsiz, Türkiye genelinde uygun nakliye fiyatlarıyla adresinize teslim şekilde ulaştırıyoruz. Uzman teknik personellerimiz kurulumdan, ürünlerin toplanmasına kadar profesyonelce hizmet vermektedirler. Laptop kiralama için bize buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi sosyal medyadan da takip ederek, yaptığımız işlere göz atabilirsiniz. İnstagramdan takip etmek için lütfen buraya tıklayın.

ankara, bursa, izmir, muğla, adana, kocaeli, antalya laptop ve notebook dizüstü kiralama