Bilgisayar Kiralama

Antalya Laptop Kiralama olarak masaüstü bilgisayar kiralama da yapmaktayız. HP marka masaüstü bilgisayarlarımızı farklı inçte monitör seçenekleriyle fuar, kongre, toplantı, açılış ve tüm etkinliklerde işlerinizi kolaylaştıracak program ve konfigürasyonlarla size ulaştırıyoruz.

Masaüstü bilgisayarlar, çok sayıda almaya kalktığınız zaman oldukça maliyetlidir. Aynı zamanda saklanmaları gerektiğinde depo masrafları da azımsanmayacak düzeydedir. Üstüne bir de sürekli artan donanım, lisans, yazılım maliyetleri ve olası bir sorunda ödeyeceğiniz servis fiyatları, kiralamayı daha mantıklı kılmaktadır. Bu sebeple firmalar, özellikle kısa süreli etkinlikleri için kiralama yoluna gitmektedirler.

Masaüstü bilgisayarlarımızı İstanbul ve Antalya içerisinde ücretsiz, Türkiye genelinde uygun nakliye fiyatlarıyla sizlere ulaştırıyoruz. Uzman teknik personellerimiz kurulumdan, ürünlerin toplanmasına kadar profesyonelce hizmet vermektedirler. Bilgisayar kiralama için bize buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi sosyal medyadan da takip ederek, yaptığımız işlere göz atabilirsiniz. İnstagramdan takip etmek için lütfen buraya tıklayın.

ankara, bursa, izmir, muğla, adana, kocaeli, antalya bilgisayar kiralama